Menduan se ishte trup i vdekur, por ja çfarë ishte duke bë zotëriu! (Video)

Një person i cili ishte duke u relaksuar në ujë në një lum, e që nga larg dukej si një trup i vdekur u bë lajm nga mediat në Amerikë.

Punëtorët e shpëtimit u përpoqën ta shpëtonin, pasi po mendonin se ai kishte vdekur, por kur iu afruan ata panë se ishte gjallë dhe mirë.

Ngjarja ka ndodhur në lumin ‘Arkansas’ në Tulsa të Oklahomës, shkruan abcnews.

“Ju lutemi qëndroni të sigurt dhe gjeni mënyra alternative për të qëndruar të freskt,” bëri thirrje departamenti i zjarrit pas kësaj ngjarjeje.