Mes v iktimave dyshohet se ka edhe personel mjekësor!

Ka shpërthyer zjarr i madh në Spitalin e Tetovës.

Siç shihet në pamjet e publikuara flakët kanë kapluar qendrat me pacientë me COVID-19.

Zjarrfikësit janë në vendngjarje dhe po tentojnë të lokalizojnë zjarrin.

Sipas informacioneve të para ka persona të lënduar dhe të vdekur e krahas pacientëve edhe të vdekur ka nga personeli mjekësor por informacionet ende nuk janë të konfirmuara