Milaim Zeka: Vjosa Osmani është si limoni që e zbutë çajin!

Analisti Milaim Zeka, në një lidhje direkte me studion e “Ditari” në A2 CNN, deklaroi se kryeministri i Kosovës, “Albin Kurti është kopje identike e trurit të Enver Hoxhës”. “Kurti nuk shqetësohet fare se si mendon bashkësia ndërkombëtare. Ky sillet me ta sikur Kosova të ishte fuqi e madhe ekonomike dhe politike, në kohën kur ne prodhojmë vetëm speca, domate dhe pak kastraveca

Ai gjithashtu pas deklaratës për Kurtin thotë qe edhe Vjosa është si limoni që e zbutë qajin.