Milaim Zeka zi e terr për Haxhi Avdylin: Është si lakra pa kripë, as për resenik nuk bën

Ish-deputeti Milaim Zeka ka fjalët më të rënda për deputetin Haxhi Avdyli. Nëpërmjet një shkrimi në Facebook, Zeka e ka quajtur Avdylin “mashtrues” dhe të pa ‘skrupullt”.

Zeka komentet i bëri pas deklaratave të të Balton Durgutit dhënë për T7. Durguti, ish-koordinator i Listës Guxo, tha se Avdyllin e ‘njeh gjithë Prizreni për bëmat e tij”.

“Per nofka nuk e di, por per ma rrence, ma mashtrues, e ma i paskrupullt, veshtire me ja gjete shoqin”, shkruan Zeka në Facebook.

“Haxhi Avdyli eshte sikur ajo lakna pa kryp, e çullavte, qe as pet sallad, as per resenik nuk bene…!!!”, shtoi ai.

Shkrimi i plotë i Zekës në Facebook: