Momenti kur qeni shpëton pronaren nga aksidenti fatal (VIDEO)

Kimberly Bridges, shpëtoi nga një aksident që mund të kishte qenë fatal për të falë qenit të saj.

35 vjeçarja ishte duke ecur me qenin e saj në Castleford, West Yorkshire, kur një makinë humbi kontrollin.

Falë lëvizjes së qenit dhe tërheqjes që i bëri, ajo mundi të shpëtojë nga një aksident fatal.

Ndërkohë makina është përplasur me trotuarin.