Monika Kryemadhi pozon nga Mercedesi i saj

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka postuar ditën e sotme një foto për t’i ndriçuar ditën popullit e veçanërisht ndjekësve të saj. Ajo ka pozuar nga Mercedesi i saj me Elona Gurin.

Kryemadhi në përshkrim i ka bërë tag ish-deputetes së LSI duke e urdhëruar të mos tregojnë se ku po shkojnë.

Kohët e fundit, Kryemadhi është përfolur në mediat rozë për fillera të rinj në fytyrë, botox dhe face lifting në mënyrë që të zhdukë thinjat, të duket më e re dhe të ngrejë tiparet e fytyrës që zbehen me moshën.

Edhe në intervista ajo është shprehur pro ndërhyrjeve pasi gratë e moshës së saj vdesin të duken si 20-vjeçare.