Mos Kalo Pa Dhene Ngushellime/ Vdes Një Familje Në Zvicër Si Pasoj E Një Äksidènt Trägjikk

Sot rreth orës 3 e 30 të mesdites 1 familje shqiptare është përfshirë në një Äksidènt një veturë me targa të zvicrës duke go ditur një kamionetë në rrugë dhe për fat të k eq dhan shpirt në vend Targat e tij ishin me tabela GE dhe pronari jetoi ne Xheneve te zvicres.Klikoni rekl,amen me poshte dhe shikoni videon tmerruese.

Komento Ngushllime Familjes pasi qe ata jane duke i shikuar komentet e ngushllimeve.