Motra e Beartit i “çmend” mysafirët në dasmë më fustanin dy gishte

Idea Rexhepi, ndonëse nuk njihet për ndonjë profesion, ajo njihet për foto dhe video provokuese të cilat i publikon në llogarinë e saj instagram.

Ajo u bë e famshme fal vëllait të saj Beart Rexhepi, ku ky i fundit mori famë nga lidhja me ish konkurrenten e Përputhën, Tea Trifoni, shkruan InfoKosova.

Idea mbrëmë ishte e ftuar në një dasmë të familjes së saj.

Ajo kishte veshur një fustan të shkurtë të punuar nga kreatorja Blerina Kllokoqi-Rugova.