Motra e Encës shokon me pamjen pa filtra

Uindi Haxhia, motra e këngëtares Enca përflitet në mediat rozë për videot dhe fotot kontraverse që poston. Ajo shfaqet tejet provokuese me veshjet e saj të ngushta që prej kohës kur humbi disa kilogramë.

Artistja e makijazhit është fotografuar nga fansat në jetën e përditshme dhe diferenca duhet thënë se është e madhe. Ajo duket tërësisht ndryshe jashtë filtrave dhe editimeve.

Uindi duket nën efektin e makijzhit të rëndë e qërpikëve falso nën dritën e diellit në fotot e publikuara.