Ndahen Dardi dhe Agnesa? 17 vjeçari publikon video duke qarë

Ai është një nga personazhet më të përfolur nga emisioni i dashurisë “It’s my love”.

Bëhet fjalë për Dardin, 17 vjeçarin i cili vetëm pak muaj më parë u martua me Agnesën.

Por, çfarë po ndodh me çiftin, pasi së fundmi ai ka publikuar një video ku shfaqet duke qarë.

“Nuk po du mu knaq, po du me vujt”, ka shkruajtur Dardi.