Ndarje në çift, krizë sociale, Meri jep paralajmërimin e fortë

Dashi
Do beheni me shume teorik dhe social se sa personal. Ne jeten personale do fusni frymen e te qenit i pergjithshem akoma para te tjereve se sa t’i perkisni dikujt

Demi
Nje ceshtje karriere do kete zvarritje dhe permbysje. Po keshtu nje martese do shtyhet ne kohe per efekt pengesash

Binjaket
Te tjera gjera do doni dhe te tjera gjera do ndjeni ne ceshtjet ligjore. Ndjenjat do marrin zvarre edhe ato qe doni apo qe krenoheni se keni. Ndjenjat do jene nje kal dhe te tjerat do zvariten pas bishtit

Gaforrja
Per tre muaj do perpiqeni tashme te rregulloni llogarite me te tjeret te cilat jane ngaterruar ne shume aspekte. Pusi i detyrimeve eshte i madh dhe pusi social e shpirteror akoma me i madh

Luani
Do ndjeheni se ne fushen e bashkepunimeve dhe ne cift do futen shume dru te shtrember ose duhet te dalin shume dru te shtrember qe ju kane bere jeten lemsh

Virgjeresha
Ju e doni edhe romancen me rregulla dhe orare, por kjo gje do ju lodhi duke ju futur ne nje stres qe se nerr persiper as Frojdi. Kujdes shendetin, por edhe do rregulloni kushtet dhe oraret e punes

Peshorja
Dashuria here do ju jepet e here do ju refuzohet. Keto tre muaj do ndjeheni dhe nuk do ndjeheni ne cift. Rendesi ka qe kur te ndjeheni te krijoni antitrupa per kur te mos ndjeheni

Akrepi
Do keni nje arsyetim qe do ishte mire te jetonit diku jashte apo te bashkepunonit me jashte. Nje ndryshim duhet te behet, por kjo deshire nuk do jete e qendrueshme. Ju pret nje fat i madh bashkejetese ose ndarje nga dikush qe nuk e doni

Shigjetari
Ju ka kapur nje deshire per udhetime dhe ndryshime idesh dhe planesh. Nje here do jeni optimist per ndryshime nje here do beheni shume pesimist. Do beheni nevrastenik

Bricjapi
Do keni nevoje te beni nje investim duke dashur qe kjo te perkthehet ne hapje ne familje te re, femije apo ndryshim shtepie. Kjo do ju marri rreth tre muaj kohe ne rastin me te mire

Ujori
Nje ndryshim i madh ne jeten personale ju pret. Ndryshim idesh, planesh, luku. Ndryshim shtepie, vendi apo pune. Me bashkepunime me femra do donit te ishit me te interesuar sesa me meshkuj

Peshqit
Hene e plote ne Ujor sjell nje melankoli per te bere gjera te reja dhe ndryshime pune. Kujdes me te fshehtat qe po u moren vesh ju permbysin gjerat e sigurta.