Ndjekësi i ofendon të dashurin Adriana Matoshit, Arjola Demiri i del në krah

Aktorja Arjola Demiri ka publikuar së fundmi disa foto në natyrë me familjarët dhe miqtë. Në njërën prej fotove shihet Adriana Matoshi dhe partneri i saj, futbollisti afrikan Keith Groeneveld.

Kjo nuk është pritur mirë nga një ndjekës i Arjolës, i cili ka shpërthyer në komente raciste ndaj Keithit.

Arjola nuk ia ka përtuar një përgjigje, duke u shprehur mes të tjerash “Nuk ka më viktima se shqiptarët, më hipokrita e më të pamoralshëm. Që je mësuar ti me i çky gratë e shokëve të ngushtë, ky nuk është faji im, është i joti”.

Më poshtë biseda e plotë: