Ndjekësja sfidon hapur Rudinën, i tregon fiksimin që ka për Mark Frrokun

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë kthyer në një nga dyshet më të komentuara në mediat rozë dhe rrjetet sociale.

Aktorja ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit dhe ajo që rrëmbeu vëmendjen ishte një deklaratë e njërës prej tyre për partnerin e Rudinës.

‘Atë Markun fiksim e kam, e kam parë te Cormeum si shpirt ishte. Po ishe ti aty, nuk iu afrova’, i ka shkruar ndjekësja.

‘Qenke e zgjuar’, i ka replikuar Rudina duke ia bërë dhe më të qartë se nuk duhet të ‘guxojë’ ti afrohet.

Rudina dhe Marku janë mjaft të lumtur përkrah njëri-tjetrit dhe sipas aktores shumë shpejt ata mendojnë që të hedhin një hap tjetër.