Ndodh trägjedia, 22-vjeçarja gjendet e pajetë në dhomë

Kush i shikonte i mendonte ata të dy si çiftin perfekt. Ai ishte i pasur i bukur dhe kishin udhëtuar kudo nëpër botë.

Ajo ishte vajza e një milioneri. Pas dy muajsh lidhje vajzën e bukur e gjetën të pajètë. Vajza e milionerit, Anna Reed u gjet e pajètë në dhomën e një hoteli lukzos në Zvicër.

Dyshohet se ai që i mori jètën është i dashuri i saj. Ai kishte borxhe dhe he timet në lidhje me këtë ngjarje të rëndë vazhdojnë.

22-vjeçarja u gjet e m bytur në dhomën e hotelit dhe se çfarë mund të ketë ndodhur mes tyre duhet ende kohë pasi i riu ende nuk ka treguar gjë.