Nënë e bijë ‘kallin’ atmosferën duke kënduar së bashku në një dasëm (PAMJE)

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo. Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Ajo tashmë ka shkuar ‘zanatit’ të nënës në muzikë

Mbrëmë, Engji ka publikuar pamje nga një dasëm duke kënduar së bashku më nënën e saj, Shyhreten. E ku ka ma mirë se kur këndojnë nënë e bijë dhe e k allin atmosferen.