Ngjarja horror në Tiranë/ 26-vjeçari qëlloi me thikë të huajën dhe më pas u hodh nga pallati

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me ngjarjen e rëndë të pasdites së sotme në Rrugën “Pjetër Budi” në Tiranë ku një 26-vjeçar u konfliktua me një shtatese të huaj dhe më pasu hodh nga lartësia e pallatit duke vdekur në vend

Sipas njoftimit të Policsë bëhet me dije se 26-vjeçari Kliton Pira ka qëlluar me thikë të huajën 31-vjeçe Jawsackie Jaboah dhe më pas është hedhur nga lartësia. E reja u dërgua me urgjencë në spital, por nuk mundi t’i mbijetojë plagëve të marra dhe për pasojë ndërroi jetë.