‘Nuk jam mësuar të mbaj akullore në dorë’/ Taulanti ‘katranos’ takimin 4 minuta me vajzën e re, studio shpërthen në të qeshura

Në pjesën e dytë të programit të ‘Për’Puthen’ vajza e re Alvisa zgjodhi në një takim 4 minutësh ashtu siç edhe ajo e quajti ‘qershinë mbi tortë’, Taulantin.

Një takim që nuk shkoi aspak ashtu siç pritej. Emocionet e forta e bën këtë të fundit që nga turpi se kishte përballë një vajzë aq të bukur nuk dinte as çfarë fliste.

Taulanti: Kam çik turp, të kemi gjithë këtë femër përballë do kem turp

Alvisa: Na vure në siklet tani

Taulanti: Do e kalojmë bashkë. Hobi im është palestra dhe unë punoj berber në sallonin tim. I ke super flokët. Jam çmend pas teje.

Alvisa: Deklaratë e fortë kjo!

Madje, Taulanti e katranosi takimin 4 minutësh, pas një komenti epik që bëri studion të shpërthejë në të qeshura, pasi Alvisa i thotë të bëj kujdes me mënyrën si mban mikrofonin në dorë.

Taulanti: S’jam mësuar të mbajë akullore në dorë.

Alvisa: Do të pyesja çfarë mban në dorë por nuk shkon.

Top Channel