Nuk mund ta besoni sa pak flokë i kanë mbetur Luana Vjollcës

Prezantuesja Luana Vjollca ka kohë që është larguar nga ekrani dhe gjithashtu e ka lënë pas dore karrierën muzikore.
E njohur si prezantuesja më atraktive e ekranit, Luana vitet e fundit kishte g oditur me “Shiko kush Luan”.

Ajo, thuajse në të gjitha paraqitjet televizive është shfaqur me flokë të gjata e voluminoze, por realisht puna duket të jetë ndryshe.

Në këtë foto, Luana është parë me flokë të prerë shkurt dhe mjaftë të d ëmtuar./Kosovarja