”O bab o zemra jem ma kpute shpirtin”, Shkenda Dubova me dedikim prekës për babain

Këngëtarja sot mori lajmin se i ka ndërruar jetë babai.

Shaip Dubova u tha se ishte infektuar nga koronavirusi dhe kështu i ka marr jetën.

Ndërkohë, Shkenda Dubova sapo ka postuar një fotografi bashkë me babain e saj, teksa i ka bërë edhe një dedikim.

”O bab o zemra jem ma kpute shpirtin ? qofsh i Xhenetit o njeri i mire ?]”,shkroi Shkenda në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, babai i këngëtares ka qenë kameraman i RTP-së dhe fotograf./Lajmi