O Zot i madh ç’ka po ndodh kështu në rrugët shqiptare/ Makina bëhet copa-copa, jep shpirt në vend 44-vjeçari

Një aks ident i rëndë me pa sojë vde kjen është shënuar ditën e sotme në fshatin Babunjë të Divjakës. Një makinë top “ford” ka dalë nga rruga dhe ka për funduar në kanal, si pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit Altiment Qose 44 vjeç.

Grupi heti mor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes. Informacion pa raprak

Në aksin rrugor Divjakë- Pushimi i shoferit, në fshatin Babunjë, shtetasi A. Q., 44 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Ford” ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një kanal me ujë, ku për pasojë ka ndërruar jetë.