Olti Curri ironizon keq Olsa Muhametin, i publikon pamjet: Në një ekran kombëtar(Foto)

Blogeri Olti Curri këtë herë ka vendosur në shënjestër autoren e Përputhen, Olsa Muhametin. Shkak ka qenë deklarata e kësaj të fundit për këngën e Ronela Hajatit, ku tha se perfomanca e saj ishte e pavlerë.

Ndërkohë Olti ka publikuar një video nga sherret në Përputhen, ku shkruan: “Ndërkohë një nga qindra momente klasi dhe etike tek Përputhen, emision në një ekran kombëtar.