PAMJE EKSKLUZIVE/ Aksidenti tek ‘Delijorgji’! Burri i shtrirë poshtë makinës, gruaja me fëmijën në krahë

JOQ ALBANIA ka siguruar pamjet e para, kur çifti i të rinjve dhe fëmija tre muajsh janë përplasur nga dy automjetet në kompleksin Delijorgji. Siç shihet edhe nga pamjet, burri është i shtrirë në tokë, ndërsa kalimtarët tentojnë t’i japin ndihmën e parë.

Kujtojmë se aksidenti ndodhi një orë më parë.

https://video.xx.fbcdn.net/v/t42.1790-2/279952123_402824674993534_2912258732253637196_n.mp4?_nc_cat=101&ccb=1-6&_nc_sid=985c63&efg=eyJybHIiOjU1NiwicmxhIjo1MTIsInZlbmNvZGVfdGFnIjoic3ZlX3NkIn0%3D&_nc_ohc=JZ4hcK75fVgAX_OYCE-&rl=556&vabr=309&_nc_ht=video.xx&edm=AGo2L-IEAAAA&oh=00_AT_t18KB7o_fIwIM-20JvpxDjh5yOmQ-UuCH1r3dIkpQkA&oe=62786BB2