Pamjet nga selia e PD, shikoni ç’po ndodh pak minuta para nisjes së protestës

Vetëm pak minuta para nisjes së protestës së opozitës, para selisë së Partisë Demokratike janë grumbulluar jo pak njerëz.

Siç shihet në video i gjithë oborri i selisë blu është mbushur me makina dhe njerëz, të cilët presin orën 19:00 për të vërshuar drejt Kryeministrisë.