Pas 4 vitesh mungesë/ Ja kur do të nisë “Big Brother”, kush do të jetë konkurrenti i parë?

Pas 4 vitesh mungese, rikthehet Big Brother Albania. Kete here “Vellai i Madh” do te vije ne formatin “VIP”, me konkurente te famshem te spektaklit, artit, modes etj.

Ky reality show do te transmetohet ne tetor dhe pritet te kete nje shikueshmeri te larte. Prezantuesja e spektaklit, Arbana Osmani jep detaje sesi do te prezantohet konkurenti i pare. Nepermjet nje njoftimi ne Instagram ajo ka treguar se konkurenti i pare do te publikohet ne faqen zyrtare te Big-ut, teksa postimi do te qendroje vetem 1 ore.

Kjo eshte nje ide qe synon te rrise audiences ne faqen zyrtare me followers dhe like.

Edhe Lori Hoxha po ashtu, që këtë edicion është marrë me përgatitjet, ka bërë thirrje që ndjekësit t’i bëjnë follow faqes, për informacione të reja lidhur me këtë reality-show.