Pas fotos nudo të Arta Nitajt, YouTube-ri britanik “godet” shoqen e saj: E njëjta kategori prostitutash

Skandali me modelen Arta Nitaj e cila thuhet se ka kryer marrëdhënie seksuale për 5 mijë euro për një natë është i përfoluri i momentit. Ishte YouTube-ri i njohur britanik Teddy Grey ai që publikoi fotot nudo të modeles dhe bisedat e saj(pazare) për të kryer marrëdhënie seksuale.

YouTube-ri britanik postoi një bisedë private që është zhvilluar nga Instagrami i Arta Nitaj. Në mesazhet që Teddy ka publikuar në profilin e tij shihet që modelja po diskuton me një person të paidentifikuar, i cili pretendon se Arta i ka marrë 5 mijë euro për një natë.

Por Teddy Grey nuk e ka lënë me kaq pasi tani i “është vënë pas” shoqes së Artës, modeles dhe aktores Arta Elezaj.

Ai ka publikuar sot foton e Elezajt me një mashkull misterioz teksa shkruan: “Me sa duket, të gjitha këto ‘figura publike’ janë në të njëjtin kategori prostitutash”.

Pas kësaj britaniku nuk ka postuar asnjë story në lidhje me Artën duke e lënë me kaq “punën e saj”.