Pas ndarjes nga Afrona, Blero rri ‘vetëm’ në mendime

Blero dhe Afrona ishin emrat më të përfolur së fundmi në mediat rozë.

Kjo për shkak të ndarjes së tyre që asnjëri nuk e pranoi publikisht.

Por, ata nuk përcjellin njëri tjetrin në rrjetet sociale dhe i kan larguar të gjtiha fotot bashke.

Së fundmi Blero ka publikuar një foto që duket në mendime./InfoKosova/

Shiko foton: