‘Paskeni qenë të vdekur për t’u…”/ Ronela reagon ashpër ndaj kritikëve: Opinionistë të k…

Ronela Hajati ka reaguar me një status në Instastory pas kritikave të shumta për performancën e saj në Eurovision.

Mbrëmjen e djeshme në “Opinion” një panel të ftuarisht po diskutonin rreth përfaqësimit të saj në Festivalin Europian dhe Ronela u ka kthyer përgjigje me këtë postim.

“Paskeni qenë të vdekur për tu kapur me mua. Opinionistë të kalbur siç e keni mendjen dhe shpirtin… Turp!”, shkruan ajo.

“Edhe po të kaloja në finale do isha e fundit jam e sigurtë. Por dashuria që mora ishte e jashtëzakonshme. E fitova Eurovisionin sepse fitova turmën. Dhe turmaka gjithmonë të drejtë”, është shprehur Ronela pas performancës.