Përse është “single”? Bora Zemani rrëfen arsyen: Po të doja e kisha gjetur

Bora Zemani ka rrëfyer ethet e fillimit të emisionit “Përputhen Prime”, duke u shprehur se me konkurrentët tregohet shumë strikte.

Gjatë bisedës në emisionin “Goca dhe Gra” moderatorja u pyet për statusin e saj aktual, ndërsa pranoi publikisht se është “single”, pasi është shumë e angazhuar me punën dhe me rritjen e djalit.

“Jam single. Nuk na del koha për vete. Edhe në këtë periudhë çuni është në një moshë delikate, do përkushtim, dhe unë jam e angazhuar për shumë punë. Gjithë ajo kohë e zënë me punë, koha tjetër e mbetur është për Arborin dhe s’ke kohë për gjë tjetër. Nuk më mungon me thënë të drejtën se po të doja e kisha gjetur”, u shpreh Bora Zemani.