Pësoi aksident me motorr, zbulohet si është gjendja shëndetësore e reperit Mozzik

Mozzik është një ndër artistët më të ndjekur në rrjetet sociale. Gjithçka që artisti poston kthehet menjëherë në lajm dhe rrëmben një vëmendje nga të gjithë. Së fundmi ai ndodhet në Bjeshkët e Brezovicës nga ku nuk kishin si të mungonin as fotot dhe videot.

Si duket ky udhëtim nuk ka shkuar dhe aq mirë për reperin i cili ka pësuar një rrokullisje të vogël me motor.

Këtë gjë e ka bër me dije vetë Mozzik përmes një “InstaStory”, duke shkruar në mbishkrimin e saj “30 minuta më pas”.

Ndërkohë në fotografinë e radhës, Mozzik ka treguar shokun e tij që po e shoqëronte, teksa bën përpjekjet e tij për të dalë nga motori i rrokullisur.

Fatmirësisht reperi nuk ka pësuar asnjë dëmtim nga ky aksident dhe e marrë me shumë sportivitet.