“Po ca faji pate ti o dritë”, reagon Noizy për vajzën 7-vjeçare e cila mbeti e vdekur në Himarë

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur dje në Himarë, ku një gomone la të vdekur një vajzë 7-vjeçare e cila po lahej në det.

Lajm ky që tronditi të gjithë dhe pati reagime të shumta edhe nga fytyra publike, të cilët mbetën të shokuar nga kjo ngjarje, shkruan”Kosovarja”.

Edhe reperi i njohur, Noizy ka reaguar mbi këtë ngjarje të trisht.Në InstaStory ka shpërndarë imazhin e vajzës dhe ka shkruar një mbishkrim.

“Po ca faji pate ti o dritë”- kishte shkruar reperi.