Policët e Njësisë Speciale priten si heronj në Mitrovicë (FOTO)

Pjesëtarët e Policisë së Kosovës janë pritur me brohoritma nga qytetarët në Mitrovicë të Jugut.

Numër i konsiderduëshm i tyre kanë dalë që t’i presin policët pas kthimit nga Jarinja dhe Bërnjaku, transmeton Klankosova.tv.

Thirrjen për këtë pritje e ka bërë Kryetari i Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri.