Pse moj qika e nenes, pse me shkove ne lule te rinise, Mos kalo pa thene NGUSHELLIME

Pasditen ne emisionit “Rudina” në TV Klan ishte ftuar dentistja pediatre, Enida Petro. Ajo është një grua shumë e suksesshme në profesionin e saj, por pak e dinë që është bashkëshortja e moderatorit të njohur Arian Çani.

Çifti ka dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë.Ajo tregoi per v’dekjen e nje vajze te re te shoqes se saj qe e kishte bere shum keq.

.Ishte mesnate dhe me mori ne telefon shoqja ime kur e hapa kishte filluar te qaj dhe vetem thoshte Pse moj bija ime me shkove ne lule te rinise..

Ishte vetë Arian Çani që e prezantoi Joanën, 3 javë më parë gjatë emisionit “Zonë e Lirë”. Gjatë programit të sotëm, …Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis.