Qenka kopja e se motres..Antonela na prezanton per here te pare me motren e saj, qenkan si du pika uje

Konkurrentet e “Perputhen” kane arritur majat e karrieres se tyre ne televizion pas perfundimit te emisionit. Ata shpesh edhe jan ftuar neper disa nga programet me te ndjekura ku jane interviatuar per jeten e tyre jashte, tashme me nje fame shume te madhe.

Antobela eshte nje nga konkurrentet, te cilat pas perfundimit te “Perputhen”, e kemi pare ne rolin e moderatores ne nje emision shume te famshem, Top Areba. Ajo shpesh ka intervistuar disa nga personazhet me interesante te momentit, gjithashtu edhe konkurrentet e tjere qe kane qene pjese e “Perputhen”.

Ajo ka treguar se ka nje talent dhe origjinalitet shume te madh ne skene, dhe me ciltersine qe e karakterizon na i ka fituar te gjitheve zemrat. Nga “Perputhen” ajo doli single dhe u be pjese e shume takimeve romantike, por megjitheate ajo nuk e pame te kishte kimi me asnjerin nga djemte.

Gjate rrugetimit te saj ne emsiion, bukuroshja na tregoi shume per jeten e saj, e cila ishte shume prekese. Ajo u shpreh se babai i saj nuk ka qene fare prezent ne jeten e bukuroshes, dhe asaj bashke me motrat dhe mamane iu eshte dashur te shpeengulen per ne Iltali per te krijuar nje jete me te mire.

Jeta e veshtire qe ajo, mamaja dhe motrat e saj kane kaluar, i ka bere ato edhe me te aferta me njera tjetren. Ajo ka nje marredhenie shume re shendetshme me motrat e saj, madje diten e sotme edhe ka ndare nje foto te motres se saj me dedikimin shume te embel.

Ne fakt, kur e pame per here te pare kete foto te gjithe menduam se ishte vete Antonela, pasi veme re se te dyja ngjajne jashtezakonisht shume. Antonela gjithashtu e kemi pare te ngjaje edhe me mamane e saj, e cila pak muaj me pare ishte e ftuar dhe ne “Perputhen”.