Reperi i lë të gjithë pa fjalë, shfaqet duke shërbyer pasta në restorant (Foto)

Eminem i ka befasuar të gjithë teksa u shfaq duke shërbyer makarona në hapjen madhështore të restorantit të tij të ri, të quajtur “Mom’s Spaghetti” në qendër të Detroit.

Vetë artisti, emri i vërtetë i të cilit është Slim Shady nuk pritej të ishte atje, por hipi në një makinë dhe shpejt u shfaq në dritaren e shërbimit.

Emri i restorantit të reperit është në lidhje me një varg nga hiti i Eminemit në vitin 2002, “Lose Yourself”, shkruan CNN.

Ai u njoh shpejt nga fansat të cilët panë në rrjete sociale një fotografi të Eminem duke shpërndarë pasta, qoftë dhe ushqime të tjera italiane në menynë e tij.

Në meny të restorantit ka pasta të thjeshta që kushtojnë nëntë dollarë, pasta me qofte për 12 dollarë.

Reperi dhe aktori fitues i çmimeve “Oscar” dhe “Grammy”, iu fut për herë të parë biznesit të restoranteve në vitin 2017.