Reperit shqiptar i vjedhin atletet, ai publikon videon e hajdutit: Allahu të udhëzoftë!

Reperi i njohur nga Kosova Arian Gushi, emri artistik i të cilit është Gold AG, ka njoftuar se dikush i ka vjedhur atletet para derës së shtëpisë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperi me anë të një postimi në Facebook ku dhe ka shpërndarë videon e momentit të vjedhjes.

Postimi i plotë:

Ai që nuk ka i vjen marre edhe me t’lyp, po hajni asnjëherë nuk është i varfër por hajn me zanat.Nuk e kisha postu po le t’jetë e nevojshme për tjerët se dikush mund ti ket’ vetëm ato.Ramazani dikuj s’ja len shejë. Me mi pas lyp ti kisha dhon me qef , ama me marë të hujën si n’bahçe t’babës ki mundësi me marë n‘thu diku. Edhe unë si i ri s’kom pas shumë, ama me vjedhë nuk m‘ka bo vaki. Allahu të udhëzoftë

https://video.fskp2-1.fna.fbcdn.net/v/t42.1790-2/278691631_506396704303338_674342445420769894_n.mp4?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=985c63&efg=eyJybHIiOjMwMCwicmxhIjo1MTIsInZlbmNvZGVfdGFnIjoic3ZlX3NkIn0%3D&_nc_ohc=anGHIbZ-wfMAX8G_Djs&tn=5QbOco8BR1t9E8dL&rl=300&vabr=123&_nc_ht=video.fskp2-1.fna&edm=AGo2L-IEAAAA&oh=00_AT8cYl_czShI2eW2bn3FReE811mU4Stu5K5ORi1D0VpI4g&oe=6261F9B5