Rita Ora mbulon dhëmbët me ari dhe gurë të çmuar për “MTV VMA”

Ajo e çoi termin “bizhuteritë e kurorës” në një nivel tjetër kur i mbuloi dhëmbët me ari dhe gurë të çmuar.

Rita eci në tapetin e kuq me një fustan të zi, por e mbajti atë të shkëlqyeshëm me gojën e saj, transmeton lajmi.net.

Grilat e saj përfshinin një shkronjë “R” në dhëmbin e saj të përparmë, një rrufe të verdhë dhe një rubin të rrethuar nga diamante të krijuar nga kompania e Nju Jorkut, Gabby Elan Jewelry.

Duke i postuar ato në Instagramin e saj, ajo tha: “Unë dua” para se të tregonte xixëllonjat.

Ylli britanik ishte një nga disa mysafirë specialë në ngjarjen e mbajtur në Barclays Center në Brooklyn, New York.

Jennifer Lopez, 52 vjeç, kishte veshur një minifund me nyje dhe bluzë për të prezantuar çmimin “Kënga e Vitit”.

Sensacioni adoleshent fitoi gjithashtu Artistin më të Mirë të Ri dhe Pushimin e Vitit, ndërsa Montero i Lil Nas X (Thirrmë Me Emrin Tënd) fitoi Video të Vitit, Regjia më e Mirë dhe Efektet Vizuale më të Mira.