Rrahja brutale e një femre midis Pejës, policia arreston dy persona (Video)

Një burrë dhe një grua rrahin një vajzë në Pejë, kështu shihet në një videoqë po qarkullon në media.Policia e Kosovës në rajonin e Pejës ka thënë për Express se dy persona janë arrestuar, ndërsa viktima është dërguar në spital për trajtim

“Rreth orës 14:00 në rrugën Nëna Tereza në Pejë, Policia ka hasur në një rrahje e cila ishte në progres, Ka arrestuar dy persona, viktima është dërguar në spital. Rasti nga Prokurori është cilësuar si lëndim i lehtë. Dy persona janë dërguar në mbajtje”, tha zëdhënësi i Policisë në Pejë, Fadil Gashi.