Sapo ka hyrë në “Përputhen”, konkurrenti kapet “mat” në momente intime.(FOTO)

’Përputhen’’ ka nisur me sezonin e tretë dhe publiku tashmë është njohur me konkurrentët e rinj të programit.

Personazhet u shndërruan menjëherë në persona me interes për publikun, i cili do të dijë sa më shumë detaje edhe nga jeta e tyre personale.

Njëri nga ata që ka rënë në sy më së shumti që në hyrje është Edi.

Djaloshi i rritur në Zvicër ka filluar menjëherë flirtimet me vajzat në studio por duket se këtë po e bënë edhe jashtë programit.

Disa pamje që po qarkullojnë në rrjete sociale tregojnë konkurrentin në një nga clubet e Tiranës ku shihet duke u argëtuar nën shoqërinë e një vajze, e cila nuk njihet nga prapa por duket se nuk është asnjëra nga konkurrentet e programit