Sërish bashkë me Mevlanin? Ledjana udhëton drejt Gjermanisë

Ledjana dhe Mevlani prej kohësh janë kthyer ndër emrat më të përmendur në mediat rozë dhe jo vetëm.

Pas daljes nga emisioni dyshes nuk iu eci fare lidhja dhe vendosën ta ndërprisnin në mes romancën e tyre.

Së fundmi një postim i Ledjanës ka ngritur dyshimet se mund të kemi një rikthim mes tyre.