Shfira marramendëse, s’do e besoni dot sa kushton byrzylyku që mban në dorë Morena Taraku (Foto)

Morena Taraku është një nga këngëtaret shqiptare më të njohura, më shumë për jetën e saj luksoze dhe videoklipet e nxehta në projektet muzikore që lançon.

Shumë sensuale dhe provokuese shpeshherë në rrjete sociale. Mediat shkruajnë për të, por kësaj here është prestigjozja britanike “Daily mail” që i kushton një artikull.

“Daily Mail” vë theksin edhe te veshjet me stil dhe një byzylyk ari të markës së njohur ‘Carter’, që ajo e mban në kyçin e dorës.

“Këngëtarja shqiptare dhe ish-mbretëresha e bukurisë, Morena Taraku, kapi një byzylyk prej ari të bardhë dhe diamanti prej 290,000 paund (411 milionë lekë) “Cartier” (foto në kyçin e dorës”).