Shigjetari me punë të re, Gaforrja me prapaskena/ Astrologia Meri Shehu zbulon shenjat që do kenë ndryshime

Çështje të reja do dalin me punën si edhe disa mosmarrëveshje me njerëzit e afërt nuk do mungojnë!

Demi

Çështje ekonomike që do shpenzoni për një projekt apo për dikë në dashuri do ju stresojnë!

Binjakët

Familja dhe një ndryshim aty do bëhet me sherr e debate! Kujdes me shëndetin dhe aksidentet!

Gaforrja

Një debat i ashpër pas një prapaskene apo zbulimit të një të fshehte do zgjas nja dy javë! Kujdes!

Luani

Një aleat i juaji do bëhet nervoz me ju për një keqkuptim ekonomik. Nuk do mungojnë debatet dhe sherret!

Virgjëresha

Hëna e re në shenjen tuaj dëshiron një ndryshim që do provokoj debate me njerëz që kanë në dorë punën tuaj!

Peshorja

Një dëshirë e brendshme për një punë apo ëndërr tuajën do ju vej në lëvizje por do ju bëj edhe konfliktual derisa të gjeni rrugën e realizimit! Mos u depresiononi!

Akrepi

Një qellim i ri po lind apo një rrugë e re por ju duhen para dhe do bëni shumë shpenzime! Pasiguria ekonomike ju bënë nevrastenik!

Shigjetari

Një pune e re ju propozohet por kjo do ngre xhelozi dhe do ketë kundërshtime nga partneri në çift, ashtu edhe nga bashkëpunëtorët!

Bricjapi

Kujdes me shëndetin pasi do keni shume lëvizje dhe punë! Një udhëtim jashtë vendit bëhet i detyruar për ju! Kujdes aksidentet!