Shkëlqen Kristjan Asllani, shënon gol me Interin

Kristjan Asllani duket se ka gjetur veten në ekipin e Interit dhe po shkëlqen ende pa filluar sezoni.

Së fundmi shqiptarii realizoi golin e barazimit në minutën e 59′ të ndeshjes, ndaj Monacos në miqësoren që po zhvillohet në Itali.

Duket se Asllani ka fituar besimin e tranjerit dhe sezonin do e fillojë në formacion të parë.