Shpίrtin na e kpute o Florent: V’des në aksίdent i riu mitrovicas (FOTO)

Gjatë ditës së sotme ka ndërruar jetë, Florent Zhilivoda.

Lajmin për v dekjen e Florentit e kanë bërë të ditur familjarët e tij, duke theksuar se Florenti vdiq në një aksident.

Florenti është i njohur për qytetarët mitrovicas për faktin se familja e tij ka në pronësi marketin afër argjentarëve.

Njoftimi i plotë nga një familjar i Florentit:

oo Shpίrtin na e kpute o Florent ..

Te Allahut jemi dhe te ai do kthehemi , sot ndrroje jet nipi jone ne nje aksident ..
Allahu t meshirofte e me Xhenet t shperbleft o shpirt bardhe …