Shtëpia luksoze e Bleona Qerretit/Ja pamjet brenda shtëpise së këngëtares

Bleona Qereti eshte nje nder kengetaret me njohura ne Shqiperi por gjithashtu edhe ne Amerike ne vendin ku ajo jeton aktualisht. Ajo ka nje karriere te suksesshme ne shqiperi por edhe jashte saj, ajo ka nje numer te madhe bashkepunimesh me emra te njohura te muzikes nderkombetare.

Kengetarja eshte shume e pelqyer dhe e perfolur pasi daljet e saj ne televizion jane gjithmone te bujshme.Bleona eshte mjaft e guximshme ne veshje per daljet e saj publike sa gjithmone ajo terheq vemendjen e mediave shqiptare dhe atyre te huaja.

Bukuroshja gjithmone bije ne sy per elegancen e saj ajo shfaqet mjaft e kuruar dhe me me forma perfekte. Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale ku shpesh poston foto ose video nga jeta luksoze qe ajo ben.

Shpesh here Bleona publikon foto nga vende te ndryshme ku ajo leviz per punet e saj artistike.Por Bleona para disa ditesh ka publikuar ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ nje foto nga kendi i shtepise se saj.

Kengetarja shfaqet ne foto e buzeqeshur e ulur ne divan dhe ne duar mban nje ari.
Bukuroshja eshte veshur sportive dhe pa grim teksa eshte duke pushuar ne shtepine e saj.

Menjehere sy bije ambienti i shtepise se saj ku duket e arreduar me shume shije ,ngjyrat te cilat kombinojne shume me njera tjetren por edhe cdo orendi mjaft moderne.Duhet te themi se shtepia e Bleones eshte mjaft luksoze, te gjithe do te donin ta kishin nje shtepi te tille.