Shuhen gjakrat, Cllevio Serbiano bën paqe me grupin e Noizyt

Duket se gjërat mes Cllevio Serbianos dhe grupit të Noizyt janë sheshuar. Ka qenë Aleks Visha ai i cili ka ndërhyrë në lidhje me pajtimin mes dy grupeve.

Lidhur me këtë ka reaguar vetë Cllevio përmes një instastory. Ai ka postuar komunikimin e Aleksit me anëtarin e OTR duke vendosur këngën e Noizyt.