S’ka më dyshime, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do të bëhen prindër (FOTO)

Thashethemet për shtatzëninë e Marina Vjollcës datojnë që prej 2018-ës, herë nga një lajm i rremë dhe herë të tjera nga foto “të dyshimta” ku moderatorja “prekte barkun në foto”. Edhe së fundmi, e njëjta gjë ka ndodhur me foton e fundit të Marinës.

Sidoqoftë, kësaj radhe lajmi është i vërtetë, shkruan Anabel. Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do të bëhen prindër për herë të parë. Kohët e fundit, dyshja nuk ka qenë më aq aktive me fotot e postuara zakonisht gjatë pushimeve të verës. Për më tepër, Marina mungonte dhe në episodet e fundit të “Klanifornias”, gjë që i shtoi dhe më shumë dyshimet e njerëzve për shtatzëninë.

“Ku është Marina?!”, “Duhet të jetë shtatzënë sepse së fundmi vishte fustane të fryrë te barku, ndërsa tani nuk është më”, janë disa prej komenteve në YouTube.