Tanat i kam jam per marshallah kushi smun mem gjet behane i kam tanat per merak

Tanat i kam kosovare bjonde 35 vjece dua te njoftohem me ndonje burre qe do me kenaq dhe do ma mundesoj ta shijoj jeten ashtu qysh duhet Jetoj e vetme dhe isha e martuar disa muaj me.nje djal te cilen ma gjeten familja dhe per.

Hatrin e tynve j dashke me ndejt me to edhe pse se doja aspak i qendrova besnike por fati deshi qe aj te dashurohet te kojshikja jon per te cilen u nda nga un dhe kalon me te edhe pse ajo ka fmij me nje burre tjeter qka me be dashurija nuk njef kufi un mbeta vetem por e lumtur qe mu dha mundesija te zgjedh qe mashkull qe dk ma doj zemra dhe qe te mkaq deri ne maksimum se ky i pari nuk arriti ta bej at gje un dua nje mashkull agr esiv qe kur te jem me.