Tayna kapet “mat” duke shkëmbyer puthje me futbollistin italian, dalin edhe pamjet

Tash e disa javë po përflitet se Tayna është në lidhje dashurie me futbollistin dhe agjentin e futbollit Giovanni Santoro.

Kohë më parë ata janë fotografuar së bashku në Monaco ndërsa ditën e sotme faqja vipat e bllokut ka publikuar një video ku reperja shqiptare shihet duke shkëmbyer puthje me futbollistin italian.

Dyshja duket të jenë duke udhëtuar për dikë pasi filmimi është bërë në aeroport.