Tea poston foto me te dashurin e saj… Ja sesa e lumtur duket ajo perkrah tij

Tea Trifoni eshte bukuroshja e cila u be mjaft e famshme pas pjesemarrjes se saj ne emisionin “Perputhen”.Maturia e saj dhe tipi mjaft i qete dhe e i drejteperdrejte e ka bere ate shume te pelqyer nga fansat te cilet jane te shumte ne numer qe e duan dhe e komplimentojne ate.

Tea qe me hyrjen e saj u duke nje vajze shume e zgjuar me kembe ne toke qe dinte si te reagonte ne situata te ndryshme.Ajo pati takime te shumta ne emisione me djemte konkurrente por ai qe ja rrembeu zemren ishte djali nga Kosova Bearti me te cilin krijoj edhe nje lidhje.

Pas daljes nga perputhen dyshja i dha fund mardhenies se tyre,por tashmeTea e e ka harruar ate lidhje dhe ka nisur nje romance te re.Kete gje e ka konfirmuar edhe vet ne rrjetet sociale dhe neper intervista te ndryshme.

Ajo ka zbuluar nje detaj duke treguar se djali qe i ka rrembyer zemren eshte nga Fieri dhe nuk eshte nje person publik.Ajo eshte takuar me te rastesishte dhe shkak per njohjen e tyre eshte bere ish konkurrenti Fation Kuqari pasi i dashuri i Teas eshte shoke i tij.

Tea diten e sotme ka postuar ne instastory nje video te shkurter teksa duket ne ashensor me te dashurin e saj ku i duket vetem pjesa e krahut.Ajo eshte kujdesur ti ruaje privatesine atij duke ja mbuluar fytyren me disa figura.

Ajo ne shume intervista dhe rrjetet sociale eshte shprehur se partneri i saj e bene shume te lumtur dhe kjo gje duket edhe ne video teksa i dhurone atij nje buzeqeshje mjaft te embel.Mezi presim qe Tea te na beje ndonje suprize te postoje nje foto te plote perkrah partnerit te saj te shikojme se sa shkojne ate me njeri tjetrin.