Tetovë/ U raportua që një mjek ka ndërruar jetë, reagon familja

Mëngjesin e sotëm në mediat online vërshoi lajmi se në mesin e viktimave në tragjedinë e Tetovës është edhe mjeku F.S.

Por familjarë F.S kanë demantuar informacionet dhe thonë se kushëriri i tyre në spitalin modularë ka qenë për tu kuruar nga virusi Covid-19./monitor.mk/